Політика Конфіденційності

Політика Конфіденційності інтернет-магазину компанії «Sofi Soft»

Користуючись, інтернет магазином кампанії «Sofi Soft», і купуючи товари в асортименті кожен покупець погоджується з Політикою Конфіденційності даного інтернет-магазину. Покупець бере на себе відповідальність, що з Політикою Конфіденційності ознайомлений. Інтернет-магазин залишає за собою право внесення змін до Політики Конфіденційності, де всі оновлені дані включені в дійсну версію Політики Конфіденційності.

  1. При замовленні товару в нашому інтернет-магазин покупець залишає свої особисті контактні дані, електронну пошту, місто і свій телефон. Покупець, має право розпорядиться самостійно, які вказувати особисті дані для даного замовлення через інтернет-магазин.
  2. Інтернет-магазин і покупець зобов’язуються зберігати в таємниці і вважати конфіденційними особисту інформацію, отриману в процесі покупки і доставки товару. Зберігати в таємниці дані про комерційну діяльність будь-якої із Сторін, а також зберігати всю інформацію, передану однією Стороною іншій Стороні, не надавати таку інформацію будь-якій третій стороні без попередньої письмової згоди. Отримані дані зберігаються на протязі 3 (трьох) років.
  3. Інтернет-магазин має право використовувати контактну інформацію для надання сповіщень покупця про новини, акції, знижки та оновлення в асортименті інтернет-магазину.
  4. Покупець надає свої особисті контактні дані через форму «Оформлення замовлення». При заповненні форми деякі поля є обов’язковими до заповнення, дані ПІБ, місто куди буде здійснена доставка товару, електронна адреса та телефон. Покупець автоматично буде повідомлений на сторінці «Оформлення замовлення» при відсутності обов’язкових контактних даних у формі оформлення замовлення.
  5. При заповненні покупцем форми «Оформлення замовлення» всі дані доступні тільки адміністратору інтернет-магазину, і можуть бути використані тільки адміністратором інтернет-магазину.
  6. Скарги і питання
    • Якщо покупець вважає, що інтернет-магазин не виконав свої зобов’язання за правилами Політики Конфіденційності, або мало місце порушення, з якихось причин, покупець має право надіслати лист на ім’я директора компанії «Sofi Soft» Решецького Сергія Володимировича, з відповідною скаргою про невиконання своїх зобов’язань інтернет-магазину, використовуючи форму зворотнього зв’язку. Всі скарги будуть розглянуті в самий найближчий час, і ситуації виправлені.
  7. Якщо покупець не згоден з Політики Конфіденційності інтернет-магазину, або з окремим пунктам, покупцеві не рекомендується користуватися даними інтернет-магазином.

Оновлено: 02.04.2018